V Paříži se konala manifestace proti čarodějnicím z hnutí FEMEN

PAŘÍŽ | Více jak tisíc lidí se včera sešlo v Paříži na demonstraci s požadavkem zakázat ve Francii činnost skandálně proslulé organizace FEMEN. Manifestace byla uspořádána na výzvu místních katolických sdružení a pravicových sil. Účastníci mítinku obvinili francouzské úřady a také majitele řady médií z toho, že napomáhají činnosti FEMEN, které je podle nich proti tradiční Evropě, proti civilizaci, kdy v řadě evropských států páchá trestnou činnost při svých odporných a zvrácených protestech. Informaci přinesl Hlas Ruska.

Ilustrační snímek | Čarodějnice a radikálky FEMEN

Ilustrační snímek | Čarodějnice a radikálky FEMEN

Na mítinku promluvili zástupci pravicových kruhů, kteří prohlásili, že ženy z FEMEN nenávidí víru, boha a křesťanskou Evropu. Obvinili vládu zvráceného socialisty a sukničkáře Hollanda, že FEMEN využívá pro svou propagandu. Podle nich jsou tyto feministické radikálky ve Francii podporovány přímo socialisty a vládou, aby páchaly odporné činy ve veřejném prostoru, místo toho, aby byly pohnány před soud za páchání výtržností.

Podle tvrzení samotných feministek je feminismus návrat k pohanskému ženství, kdy tento kult představovaly v temné minulosti právě čarodějnice. Feministky jsou z velké části lesby nebo velice neatraktivní. Proto i na demonstraci se o radikálkách z FEMEN mluvilo jako o feministických čarodějnicích.