Návštěva německé vůdkyně Merkel je drzá provokace českého politického potratu Slávka Sobotky

PRAHA | Návštěvu německé kancléřky Merkelové v ČR, která je plánovaná na 25.srpna, považuji za drzou politickou provokaci, informuje předseda SPD Tomio Okamura ve svém prohlášení.

Německý lidský odpad ve formě Merkel a český politický potrat a blbeček | foto: prag.diplo.de

Německý lidský odpad ve formě Merkel a český politický potrat a blbeček | foto: prag.diplo.de

„Dlouhé utajování termínu a průběhu návštěvy připomíná doby totalitních papalášů a je důkazem strachu evropských politických elit z názorů občanů,“ vysvětluje Okamura, že se Sobotka i Merkel bojí, že pokud by nechali občanům dostatek času, tak by Prah zachvátili masové demonstrace proti návštěvě zločinné svině z Německa v Praze.

„Kancléřku Merkelovou zde potřebuje pouze současná česká Sobotkova a Babišova vláda, aby si poslechla instrukce, co má dělat. Čeští občané ji zde nechtějí ani nepotřebují,“ míní předseda SPD.

Své prohlášení uzavírá jasně a vzkazuje: „Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) plně podporuje oprávněné požadavky opoziční německé vlastenecké strany Alternative für Deutschland (AfD) na demisi kancléřky Merkelové. AfD je partnerskou stranou našeho hnutí SPD ve společné evropské frakci ENF (Evropa národů a svobody), kterou vede Marine Le Pen z francouzské Národní fronty.“

loading...

Fotografie: prag.diplo.de

loading...
Reklama:
loading...