Bude ztrestán hněvem lidu? Socanský Chovanec: Kritika EU, Severoatlantické aliance a Spojených států je extremismus. Taková média musí být monitorovaná. Bude to dělat cca třicet darmožroutů na Vnitru

PRAHA | Utahování šroubů v koncentračním táboře jménem EU přitvrzuje. Ministr po liposukci smradlavého sádla, chovanec z ústavu ČSSD a jinak i Milan Chovanec zavádí na svém ministerstvu strachu praktiky bolševické státní bezpečnosti, či nacistického Gestapa, ale nejlépe zločinecké americké komise pro neamerickou činnost.

nevychovaný StBácký Chovanec z ČSSD

nevychovaný StBácký Chovanec z ČSSD


Podle Chovance je extremismus kritizovat Evropskou unii (EU), Severoatlantickou alianci (SA) a Spojené státy (SS), kdo tak činí podle něj v žoldu Ruska, je prý i terorista. Chovancovo ministerstvo strachu proto bude monitorovat weby, které jejich vládu národní zrady kritizují a které jen oni určí, žádný soud, žádný právní stát, jen policejní stát a totalita. Co bude následovat po monitoringu? Šikana, pronásledování, věznění nebo vraždy?
gif-banner-havloidi

„Ministerstvo vnitra založí speciální tým pro boj s proruskou propagandou. Ta má podle analytiků (pornoherce a deviant Janda, pozn. ed.) v České republice ohromný vliv a šíří ji kolem sta subjektů, skrze které kritizuje NATO, Evropskou unii či USA,“ informuje v rámci americké propagandy a hybridní války web plný sraček Echo24.cz.

Povšimněte si u Echa24.cz lezení Američanům do zadnice – Severoatlantická aliance je anglicky zkracována jako NATO, ač česky je to SA, připomíná to nacistické jednotky. Samotné Spojené státy, zkracují také anglicky jako USA, ač je to snad český server, tak česky Spojené státy mají mít spisovnou zkratku SS – Taky to zní nacisticky, že? Ale dále k pytli hnoje.

„Ministr vnitra Milan Chovanec oznámil, že chce založit speciální monitorovací tým, nazvaný Centrum hybridních hrozeb, který bude obsahovat zhruba třicet osob. Jejich úkolem bude „potírání vlivu informační války“ a odhalování teroristických hrozeb,“ odkazují se na mediální žumpu Echo.24.cz ParlamentniListy.cz, které se také dostaly do zájmu Evropských hodnot, které jsou právě z okolí ČSSD přes vládu rozkrádáním ministerských rozpočtů formou dotací financovány.

„Cílem a úkolem centra bude věnovat se celostátním bezpečnostním hrozbám, nově i v kontextu hybridního prostředí a hybridních hrozeb,“ uvedla Klára Pěknicová z tiskového odboru ministerstva, která jako tisková mluvčí kvokala, co jí vedení ministerstva přikázalo, a používala u toho lež jako nástroj, jelikož kritika poměrů je demokratický proces, kdy média mají ve svobodné společnosti absolutní svobodu, a totalitní je nálepkovat postoje obyvatel, které nevoní aktuálním vládcům. Takto se aktuální vládní síly stávají diktátorskými. Kdy bude Chovanec ztrestán trestem, dle našeho Trestního zákoníku, nejvyšším? Za národní zradu. Kdy shnije v cele na Mírově?

knižní e-shop 660x100

ParlamentniListy.cz dle pokračují s líčením zločineckých plánů Chovance a jeho slouhů na ministerstvu socanského strachu: „Tým bude sledovat proruské aktivity na internetu a vyhodnocovat jejich nebezpečnost a dosah. Prozatím se podle všeho soustředí na „kritiku Evropské unie, NATO či USA“, ale také na migrační krizi. Centrum se zaměří i na extremismus.“ Takže kritika invaze vetřelců do České republiky je taky extremismus? Obrana vlasti je extremismus? Chovanče, zastřel se!

„Stát musí mít nástroje a informace, kterými dokáže aktivně čelit novým bezpečnostním hrozbám,“ okomentoval kdysi Chovanec plány na vznik centra, které bude spolupracovat s více resorty i zpravodajskými službami – StBácké propojení Vnitra, Tajných služeb a fízlů.

Stát jsou Chovanče lidi a lidi mají takových Chovanců již plnou prdel, tak se Chovanci bojí, aby jim tu prdel nenakopali.


Reklama: