Přivandrovalá nečistá svoloč odmítá pracovat. Potvrzení, že jsou to odporní paraziti

WALDENBURG | Doslova v šoku byl starostavýchodosaského města WaldenburgBernd Pohlers a další radní z vysvětlení uprchlíků, proč odmítají působit na pracovních pozicích, které pro ně město speciálně vytvořilo. Více informací přináší britský deník The Express.

nečistá mu-slimácká parazitující prasata | reprofoto: youtube.com

nečistá mu-slimácká parazitující prasata | reprofoto: youtube.com


Jelikož žadatelé o azyl nemohou podle platných imigračních předpisů Evropské unie pracovat, vytvořili pro migranty pobývají ve městečku Waldenburg dobrovolná pracovní místa. Cílem bylo povzbudit nově příchozí obyvatele do regionu Zwickau a pomoci jim lépe se začlenit do místní komunity.
gif-banner-havloidi
Místní městská rada navíc schválila výdaje ve výši několika set eur, které měly být použity na nákup pracovních oděvů.

Jsme hosté kancléřky Merkelové

Merkel - německá čubka žere otvorem připomínající prasečí řiť | foto:  barenakedislam.com

Merkel – německá čubka žere otvorem připomínající prasečí řiť | foto: barenakedislam.com

Celkem bylo vytvořeno sedm pracovních míst, migranti mužského pohlaví se oblékli do nových pracovních oděvů a měli odejít pracovat. Když se však dozvěděli, že za dvacet hodin práce obdrží asi 20 eur, tak odmítli odejít do práce. Radní města byli náhlým odmítnutím uprchlíky nepříjemně překvapeni a jejich překvapení se změnilo v těžký šok, když jim uprchlíci osvětlili svůj pohled na věc.

Ačkoli příznivci kancléřky Angely Merkelová odmítají, že by Merkelová fakticky do Evropy a Německa pozvala stovky tisíc uprchlíků ze zemí Blízkého východu a Afriky, mnozí uprchlíci její velkorysé gesto skutečně vnímají jako pozvání. Konkrétně uprchlíci z Waldenburgu zkoprnělým radním sdělili, že jsou hosty kancléřky a jako takoví prostě pracovat nemusí. Dále uvedli, že v Německu je podle jejich informací minimální mzda 8,5 eur na hodinu a tu by jim také město mělo zaplatit.

knižní e-shop 660x100

Nepomohly ani domluvy

satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.com

satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.com

Ačkoli se radní pokoušeli s migranty komunikovat a znovu jim trpělivě vysvětlit, jaká je jejich situace, žadatelé o azyl se do práce vrátit odmítli. „Svolali jsme za přítomnosti tlumočníka zvláštní schůzku, kde jsme je informovali o celé situaci. Bohužel žádného kompromisu se nám nepodařilo dosáhnout a všech sedm pracovních míst bylo zrušeno,“ sdělil médiím starosta východosaského Waldenburgu Bernd Pohlers.

Starosta Pohlers se dle svých slov rozhodl o celé kauze veřejně promluvit, aby upozornil naproblémy spojené s masivní migrací. „Jsem si vědom, že mé výroky mohou nahrávat odpůrcům přijímání uprchlíků. Nicméně poté, co jsem získal peníze od místní komunity na uprchlíky a vše dopadlo tímto způsobem, cítil jsem potřebu veřejně vystoupit,“ prohlásil starosta Waldenburgu s tím, že žadatelé o azyl do dnešního dne stále nepracují.převzato z ParlamentníListy.cz | zdroj: ePortal.cz