Doktor Macek asi tuší, kdo financuje Martina Konvičku a bývalý muslim v něm vidí takového jiného Adama Bartoše

ZÁBŘEH NA MORAVĚ | Nemohu se zbavit silného dojmu, že pan Konvička a jeho estrádní parta jsou tajně placeni z eurounijních peněz, aby předem zdiskreditovali jakoukoliv snahu o racionální a solidní protiislámské hnutí v Česku. Uvedl Miroslav Macek ve svým glosách.

Miroslav Macek

Miroslav Macek


Akce Martina Konvička jsou vždy provokací, což o to, když je to velmi extrémní liberál, což o sobě také doznává. Jenže Konvička je sice liberál, ale nechodí s havloidi na led, tak jej nemají rádi. To ostatně ve své glose míní i Miroslav Macek: „Kdyby ovšem Konvička namísto té klauniády věšel trenýrky na Hrad, byl by za umělce a hrdinu…“

Konvička? Takový Adam B. Bartoš z druhé strany ulice

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Ovšem s touto volnou nadsázkou nesouhlasí exmuslim Lukáš Lhoťan, který se také angažuje proti islamizaci: „Ne, nemyslím si, že by Konva byl vědomě agentem Bruselu, Sluničkářů nebo muslimů, ale jeho akce v poslední době ukazují na to, že se velice hodí Sluničkářům, multikulturalistům a muslimům, aby byl konvička prezentován jako tvář antiislámu v ČR,“ píše ve svém blogu.

A Lhoťan jde ještě dále: „Konva je svérázný a je to taková liberální kopie Adama B. Bartoše a tak i končí, lidé jej opouštějí a on kolem sebe drží jen kruh věrných, kteří ho mají skoro za boha. Myslím si, že to potvrdí i výsledky voleb v nichž kandiduje.

Podle Lukáše Lhoťana potopí Martin Konvička i novou stranu Alternativa pro Českou republiku stejně, jako potopil BPI, IVČRN apod. Je to prostě jen otázka času.


Reklama: