Geert Wilders jde do voleb s příslibem deislamizacie Nizozemska

AMSTERDAM | Nutnost deislamizace Holandska, ale i o vyhoštění „žadatelů o azyl“ a migrantů z muslimských zemí nejen z této země, ale také z území Evropské unie, tak to jsou předvolební stanoviska nizozemské Strany svobody, které předsedá Geer Wilders. Informují HlavnéSprávy.sk.

Geer Wilders naděje pro Nizozemí

Geer Wilders naděje pro Nizozemí
Wildersova strana zveřejnila jako první z příslušných nizozemských politických stran svůj program před volbami, které se v Nizozemsku uskuteční v březnu 2017, vyplývá z informací tiskové agentury MTI.
gif-banner-havloidi

Ve zveřejněném stranickém materiálu se v souvislosti s deislamizací země mluví také o zákazu Koránu, mešit, muslimských škol, ale i záchytných zařízení pro mu-slimácké přivandrovalce. Navrhuje také zákaz nošení muslimských šátků pod hrozbou trestního stíhání.

Podle většiny průzkumů nálad voličů je právě nizozemská strana Svobody favoritem nadcházejících voleb, kdy voliči v Nizozemsku již mají dost tamní zrádné vlády, která podporuje islamizaci země a likvidaci tradic.

Geert Wilder je současně nejpopulárnějším nizozemským politikem a již notnou dobu se o něm mluví jako o budoucím ministerském předsedovi, kdy jako hlavní tři úkoly si dal: Deislamizaci, vystoupení z EU a zrušení ekonomických sankcí vůči Ruské federaci.


Reklama: