Sobotkova a Babišova vláda odmítá podporu řádných a slušných rodin

PRAHA | Považuji jednání Sobotkovy a Babišovy vlády o zmrazení doby odchodu do důchodu za matení veřejnosti. Informuje ve svém prohlášení předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura.

Nechutná dvojice potkanů: Babiš a Sobotka | Foto: ceskatelevize.cz

Nechutná dvojice potkanů: Babiš a Sobotka | Foto: ceskatelevize.cz
„Veřejnost je falešně uklidňována a přitom vláda neřeší nejzákladnější problém, který je klíčový pro udržení průběžného financování důchodového systému: tímto základním problémem je zavedení široké podpory pro rodiny s dětmi, konkrétně těch rodin s dětmi, kde rodiče řádně pracují a řádně vychovávají své děti,“ míní Okamura.
gif-banner-havloidi

A dále dodává, že je zjevné, že zásadní podpora takových slušných a řádných českých rodin s dětmi neodpovídá programům globálního vládnutí a plánům na přísun imigrantů do naší země. „Vláda Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše totiž dělá to nejhorší, co může – podporuje vysokými sociálními dávkami rodiny, kde rodiče notoricky nepracují a vedou zahálčivý a parazitující způsob života,“ obvinil Okamura vládu z podpory ekonomických parazitů a sociálních vyžírek.

„Chápu, jak ČSSD, tak hnutí ANO potřebuje voličské hlasy výměnou za štědré sociální dávky. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) ale takový způsob politiky odmítá. My říkáme jasně a na rovinu, že podpoříme pouze slušné a řádné rodiny, jelikož ty jsou garancí budoucnosti pro prosperující a bezpečnou Českou republiku,“ uzavírá předseda SPD.


Reklama: