Arabky napadly rakouskou policii

ZELL AM SEE | Rakouské lázeňské město Zell am See, podobně jako naše Teplice, se zejména v létě stávají prakticky arabskými letovisky. To už zaznamenala i některá česká média, které mohou informovat pravdivě. A arabské manýry to nese sebou, tak jako nelidské chování příslušníků antizivilizace, kde vzorem je lhář, zloděj, lupič, vrah a pedofil Mohamed.

Odpadky?

Odpadky?„V úterý to od Arabek schytala místní policie,“ píše o napadení v Zell am See server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem mj. na kurier.at.

Dvě Arabky, matka s dcerou, se ve směnárně bankovní pobočky začaly hrubým způsobem zpěčovat ukázat pas. Obsluha přepážky v nouzi zavolala policii. A tu rozlícené Arabky napadly také. Kontrola zda nenesou pod svými hábity ze středověku výbušniny či zbraně je důležitá. Kdyby chodily oděny jako lidi, ale to je jiná…

„Nadávky, plivance, kousání, kameny, facky, no prostě multikultura v plný parádě. Policie je nakonec zadržela a předvedla na služebnu k podání vysvětlení, odkud však byly zakrátko propuštěny,“ smutně konstatuje zmíněný web. Mělo s nimi naložit jako na Blízkém východě zbičovat je za takové chování.