Bavorský ministr Markus Söder plánuje vyhnání statisíců mu-slimáckých vetřelců

MNICHOV | Ministr financí německé spolkové země Bavorsko Markus Söder má v úmyslu během následujících tří let ze své země deportovat sta tisíce přivandrovalých mu-slimáckých vetřelců, kteří do země dorazili parazitovat na sociálních dávkách, jelikož v okolních zemích Bavorska není válka, tak to nejsou uprchlíci, ale jen vyžírky.

Markus Söder | foto: commons.wikimedia.org

Markus Söder | foto: commons.wikimedia.org
Markus Söder to řekl v dnešním rozhovoru pro německý magazín Der Spiegel. Ministr Söder zhodnotil, že dokonce ani s nejlepším úmyslem nebude možné úspěšně integrovat tak mnoho lidí s úplně cizí kulturou.

Agentura DPA připomněla, že Německo přijalo loni 1,1 milionu vetřelců, kteří údajně podle politicky-korektní lži prchají před válkou v Sýrii, až mezi nimi jsou i Afgánci, Iráčané a Pákistánci a pod. Tuto mantru v Německu začala opakovat tamní zrůdná vůdkyně a svině všech sviní Merkel a devianti to po ní opakují do dnes.

knižní e-shop 660x100

V Německu není ani jeden uprchlík před válkou! V sousedních zemích se neválčí!

Do Německa nepřišel ani jeden uprchlík před válkou, jelikož pokud prchá před válkou ze Sýrie tak je uprchlíkem v Turecku. Ten kdo opustí Turecko je minimálně ekonomických vetřelec a nebo muslimský váleční páchající džihád kolonizací.

Přivandrovalci z Afghánistánu a Iráku se nyní podle něj mohou moci vrátit ihned do svých rodných zemí poté, co se začaly považovat za bezpečné.