Skončí zlynčována jako Kaddáfí? Prasnice Merkel kritizovala země, které nechtějí muslimské parazity, které ona pozvala do Německa

BERLÍN | Odporná zrůda Angela Merkel nevyloučila možnost, že by některé země mohly přijmout méně „migrantů“, ale museli by místo toho přispívat více finančně. Tedy v překladu platit výpalné za to, že přivandrovalé muslimské parazity, které si ona pozvala nebudeme živit u nás, ale budeme platit za jejich živení jinde. Po tomto prohlášení měla být Merkel nabodnuta na kůl jako čarodějnice.

Šibenice pro Babu Jahgu Merkel - Lepší je však čarodějnice házet na hranice | foto: blazingcatfur.ca

Šibenice pro Babu Jahgu Merkel – Lepší je však čarodějnice házet na hranice | foto: blazingcatfur.caPrasnice Merkel včera ve vysílání veřejnoprávní televize ARD odsoudila ty země Evropské unie, které odmítají přijmout muslimské přivandrovalce na krmník. Zdůraznila: „Každý musí udělat svůj díl.“ A pak lhala jako, když tiskne: „Ať je to nezbytné na humanitárním základě nebo ne, všichni jsme o tom rozhodli společně a každý stát musí přispět,“ dodala, kdy právě ona pozvala všechnu to svoloč do Evropy a nyní chce, aby jí Evropa zachraňovala.

Merkelová současně zopakovala svůj postoj, že odmítat uprchlíky na základě jejich náboženství je pomýlené. Ovšem je nutné připomenout, že v Evropě není ani jeden uprchlík, to co se valí z Afriky jsou kriminálníci, kteří jdou do Evropy jen parazitovat a to co se valí z Turecka také nejsou uprchlíci, jelikož v Turecku není žádná válka.

Takže kdo je tady pomýlený? Jedině německý prasnice a čubka v jedné osobě, které ničí Evropu stejným způsobem jako Adolf Hitler a měly by začít uvažovat o sebevraždě, aby neskončila v spárech vzpoury davů jako Muamaar Kaddáfí.