Czexit na obzoru: Chystá se nás Německo brutálně vydírat?

PRAHA – AUGSBURG | To, že by Východoevropané opustili svůj odmítavý postoj (k přijímání běženců), se nedalo očekávat. Německo (pro ně) sice je nejdůležitější obchodní partner, ale dokud se odpůrci společného řešení nebudou muset bát skutečně účinných sankcí, jako je odebrání hlasovacích práv (v EU) nebo podpůrných fondů, jen málo se toho změní, informuje Schwäbische Zeitung.

Vetřelci

Vetřelci, které si Merkel pozvala a nyní nám je nutíJedná se o přípravu obyvatel Německa na to, že bude legitimní vydírat země, které nechtějí mu-slimácké vetřelce, které si jejich zrůda Merkel pozvala?

Dnešní německý tisk hlavního proudu šíří jen propagandu německé vůdkyně Angely Merkel, proto daný článek může být způsobem, jak připravit veřejné mínění na to, že budou občané České republiky vydírání s tím, že to Němcům přijde logické a vlastně i nutné. Adolf Hitler jim také svou propagandou vymyl mozky.

Podobné signály bychom měli přijímat jako přípravu půdy německé zrůdy Merkel. A naší odpovědí by mělo být referendum, kterým bychom opustili totalitní diktaturu Bruselské říše.