Byli zde vyslání jako teroristé samotáři? V Německu zmizely tisíce mladistvých mu-slimáckých vetřelců

BERLÍN | Více jak devět tisíc mladistvých mu-slimáckých vetřelců, který přivandrovali do Německa bylo od 1. července 2016 pohřešováno. Podle německé spolkové police se počet zmizelých mladistvých vetřelců od počátku roku téměř zdvojnásobil. O pohřešovaných vetřelcích informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Dětská armáda Islámského státu na vyvraždění Evropy | foto: dailymail.co.uk

Dětská armáda Islámského státu na vyvraždění Evropy | foto: dailymail.co.uk
„Tento počet prudce narostl od začátku ledna, kdy měli úřady informace jen o 4749 pohřešovaných. Většina zmizelých je v mladistvém věku, ale téměř 900 z nich je mladších 13 let,“ píše slovenský deník. „V mnoha případech nejsou tyto dětské zmizení náhodné. Mnoho z nich cestuje, aby navštívili své rodiče a příbuzné v Německu, nebo dokonce i v jiných evropských zemích,“ řekl policejním mluvčí médiím.

Ovšem může se zase jednat jen o politickou korektnost a zastírání reality, jelikož německá spolková tajná služba přiznala, že mezi přivandrovalými vetřelci je mnoho člen Islámského států a potenciálních teroristů. Jsou mladistvé děti vysílány Islámským státem do Evropy jako spící buňky teroristické sítě?