Zrůdná totalita: Zakázali mu-slimáckým prasnicím burkiny a islamofilní agentura je žene před soud

PAŘÍŽ | Čtyři francouzská města, které i nadále na veřejných plážích požadují zákaz nošení muslimských celotělových plavek zvaných Burkiny přesto, že Nejvyšší francouzský správní soud jejich nošení považuje za legální, budou předmětem soudního sporu. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o kauze „Zákaz burkin pro prasnice.“

odpadky

odpadkyTisková agentura Belga s odvoláním na francouzské soudní zdroje upřesnila, že starostové těchto míst se musí k soudu dostavit v úterý a ve středu.

Stane se tak poté, co Výbor proti islamofobii (CCIF), ano takové zvěrstvo skutečně existuje, aby ochraňvalao vrahy a zmrdy, zažaloval u soudu města Nice, Roquebrune-Cap-Martin, Menton a Fréjus, aby odvolali své nařízení na zákaz nošení Burkin mu-slimáckým prasnicím.

Zprávu potvrdil právník zastupující toto sdružení Sefen Guez Guez. V úterý se na slyšení před soud dostaví zástupci města Fréjus, starostů ostatních tří míst totéž čeká ve středu.

Mnozí v nošení celotělových plavek vidí „provokaci“ po tragickém islamistickém útoku ze dne 14. července na pláži v Nice, který si vyžádal už 86 mrtvých. Islám do Evropy nepatří a kdo nechce akceptovat naše tradice, tak může jít k čertu a nebo rovnou do prdele.