Prezidentský puč v Brazílii dokončen. Agent CIA Michel Temer složil prezidentský slib

BRASÍLA | Včera večer proběhla ceremonie inaugurace agenta CIA Michela Temera na brazilského prezidenta. Proběhla velmi zrychleně, kdy jen složil slib, aby mohl ihned odletět do Číny na summit G20, kde již bude stát na straně Spojených států a nikoliv jako jeho předchůdkyně Dilma Rousseff na straně zájmů Brazílie a partnerů BRICS.

Michel Temer - americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd - Corruptor americano e idiota traitorous

Michel Temer – americký zaprodanec a vlastizrádný zmrd – Corruptor americano e idiota traitorous
Včera brazilský Senát hlasoval pro impeachment Dilmy Rousseff, kterým legalizoval prezidentský puč naplánovaný CIA, aby Brazílie opustila své partnery Rusko, Čínu, Indii a Jihoafrickou republiku v rámci globálního ekonomického a politického kolbiště.

Štvavé kampaně místo Majdanu v režii CIA

Bílý dům s černým šaškem jako obyvatelem

Bílý dům s černým šaškem jako obyvatelem

Puč byl připravován ještě v rámci prezidentské kampaně, kdy vyvrcholil opětovným zvolením Dilmy Rousseff, a konal se tradičně po vzoru amerických štvavých kampaní. Něco podobného co zažívá například i Miloš Zeman, lži, americká agrese, propaganda, očerňování, hon na čarodějnice a především mediální tažení v mediích ovládanými silami kolem CIA a „neziskových“ organizací, které nepřímo a mafiánským způsobem financují americké tajné služby.


knižní e-shop 660x100

Návrh na impeachment, zahájení puče tajných služeb po ovlivnění veřejného mínění formami informační války a vymytí mozků propagandou, vůči Dilmě Rousseff byl přijat 2. prosince roku 2015 tehdejším předsedou dolní komory parlamentu Brazílie Eduardem Cunhou.

Dne 17. dubna 2016 schválilo plénum Komory Poslanců zprávu, kde byly vyloženy podklady pro začátek procesu impeachmentu — 367 hlasů bylo pro, 137 bylo proti. (Podle tajných služeb Brazílie, kdy byla Rousseff ještě v pozici prezidentky, byly hlasy koupeny a nebo byli poslanci vydírání, pozn. ed.)

Legalizace puče loutkovým hlasováním

Dilma Rousseff

Dilma Rousseff

Zvláštní Komise pro impeachment v Senátu (horní komora parlamentu) zprávu přijala 15 hlasy pro, 5 proti. Senát definitivně schválil začátek procedury impeachmentu 12. května — 55 hlasů bylo pro, proti 22.

V tento den byla Dilma Rousseff dočasně suspendována z pozice prezidentky a na její post nastoupil agent CIA, kdy toto potvrdilo i americké velvyslanectví v Brazílii, na post „dočasného“ prezidenta.

Včera byl puč legitimizován, když po nepřerušovaném tříhodinovém jednání hlasovala většina z 61 senátorů pro sesazení Rousseffové z prezidentského postu. Proti hlasovalo — 20, hlasování se nikdo nezdržel. Plénum mělo rozhodovat i o „totálním zákazu politické činnosti“ pro Dilmu Rousseff, který má většinovou podporu populace v Brazílii. Tento totalitní návrh přijat nebyl.


Reklama: