Cenzura je za dveřmi: Evropská komise navrhuje centrální správu celosvětového internetu

BRUSEL | Evropská komise navrhla vytvoření celosvětového systému principů správy Internetu, informoval o další bruselské zhovadilosti proti lidským svobodám a převážně proti svobodě tisku a slova zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska. Perverzní socialističtí lháři z Bruselu zase takové opatření balí do krásných slov, že toto opatření bude ke prospěchu, ovšem zatajují, že ke prospěchu nadnárodních totalitních celků jako je samotná Evropská unie. Barrosova komise se v posledních křečích své existence snaží zlikvidovat v Evropě maximum svobod, kdy jejím cílem je absolutní zotročení Evropy a zavedení totalitního Eurostátu.

Neelie Kroes - Nizozemská čarodějnice a bojovnice proti svobodě slova

Neelie Kroes – Nizozemská čarodějnice a bojovnice proti svobodě slova

Ve středu v Bruselu oznámila evropská komisařka pro digitální technologie Neelie Kroes, že reforma internetu je nutná, jelikož podle názoru Evropské komise je nyní vůči této celosvětové síti ztráta důvěry. Toto totalitní slovní spojení z jejich úst, které spíše připomínají řitní otvor a její  slova to co se vylučuje tímto otvorem, se dá přeložil: My komisaři nemáme důvěru vůči médiu, které nemůžeme regulovat! A kterým jsme svobodně kritizování za naší duševní nemajetnost, lidskou omezenost a podobně.

Zatím je internetová síť svobodným prostorem, jelikož v ní platí pravidla trhu. Po podobných zásazích, jaké navrhuje Evropská komise, nebo zavedlo Turecko po čínském vzoru, to bude znamenat, že obsah internetu budou moci vlády kontrolovat, cenzurovat a omezovat.

Evropská komise si je zřetelně vědoma, že své oponenty z řad národních politiků, kteří jsou proti evropské integraci a likvidaci evropského prostoru socialistickými experimenty po vzoru Sovětského svazu, umlčí tím, že je v internetu zakáže.

Reklama: