Přivandrovalý vetřelec chtěl upálit svou manželku. Při požáru krmníku pro parazity sám přišel o život

BERLÍN | K otřesnému činu došlo tento týden v uprchlické ubytovně (krmník pro přivandrovalé parazity, pozn. ed.) v německém městě Rüdesheim, které se nachází ve spolkové zemi Hessensko. Informuje server ParlamentniListy.cz.

nečistá mu-slimácká parazitující prasata | reprofoto: youtube.com

nečistá mu-slimácká parazitující prasata | reprofoto: youtube.comSyrský „uprchlík,“ který je ve skutečnosti jen ekonomický přivandrovalec a islamistický okupant Evropy, se pokusil zapálit svoji manželku, ale nakonec zdech jako prašivý pes sám.

Pětačtyřicetiletý syrský „žadatel o azyl“ – jinými slovy parazit a příslušník anticivilizace – polil ženu látkou, jež zvyšuje intenzitu plamenů, a hodlal ji zapálit. Nakonec se však dostal oheň mimo jeho kontrolu a sám se stal jeho obětí.

Těžce zraněnou ženu převezl záchranný vrtulník do nejbližší nemocnice, kde bojuje o život. Manželský pár již žil odloučeně a přímo v v krmníku pro vetřelce a parazity bydlela pouze jednatřicetiletá žena a tři jejich děti. Oheň se postupně rozšířil po celé budově a zranil další dva ze čtrnácti parazitů.

Jak uvedla místní policie, manželský pár ze Sýrie měl za sebou celou řadu konfliktů v minulosti a muž již několikrát před tím porušil německé zákony. Co stále dělal v Německu na svobodě, proč nebyl vyhnán nebo tvrdě trestán?