Muslimský přivandrovalec znásilnil malého chlapce a pak se hájil, že to je přeci zcela normální

CANBERRA | Dvacetiletý muslimský přivandrovalec z Barmy, který znásilnil desetiletého chlapce, se hájil tím, že to je v jeho vlasti společensky přijatelné. Informuje server freeglobe.cz o mu-slimáckém praseti, které řádilo v Austrálii.

Pedofil Mohamed a przněná Aisha

Pedofil Mohamed a przněná Aisha – Náboženství pedofilů, zrůd, zlodějů, prasat, doybtka, lupičů a vrahůOběť pochází ze stejné muslimské komunity. Oba získali v Austrálii status „uprchlíka“, jelikož je údajně pronásledovali budhisté v jejich zemi. Imbecilnější argument si může vymyslet opravdu jen mu-slimácky parazit, který v Austrálii žije z dávek a jako příživník.

Z policejních zpráv vyplývá, že se lidský odpad jménem Mufiz Rahaman vkradl do pokoje chlapce. „Jeho otec tehdy připravoval oběd. Muž byl zadržen policií teprve několik dní po znásilnění, když jiná rodina na předměstí Sydney oznámila podobný případ,“ uvádí zmíněný server.

Rahaman, jak uvedl u soudu, se sám v dětství stal obětí podobného jednání, ale nepovažuje to za něco mravně špatného. „Zdá se, že trestný čin byl v dětství pachatele vnímán jako společensky přijatelné jednání,“ prohlásil soudce Andrew Scotting ve zdůvodnění rozsudku. Pachatel dostal za svůj čin pět let vězení, místo toho by mu usekli penis.