Vláda vyhodí z oken půl miliardy z Vašich daní na import vetřelců do ČR

PRAHA | Tak a je to tady. Půl miliardy korun půjde na integraci 6 000 (šest tisíc) nových imigrantů do České republiky v následujících třech letech, informuje předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura.

Nechutná dvojice potkanů: Babiš a Sobotka | Foto: ceskatelevize.cz

Nechutná dvojice potkanů: Babiš a Sobotka | Foto: ceskatelevize.cz
„Právě o tom rozhodla vláda premiéra Bohuslava Sobotky a vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše. Toho Andreje Babiše, který nyní v rámci předvolební kampaně objíždí republiku a ujišťuje lidi, že je proti přijímání imigrantů. Lhaní této vlády opravdu přesahuje všechny meze,“ komentuje konání agrolevicové vlády a lži Babiše Tomio Okamura.
kup-zde

Okamura dále připomíná, že hnutí SPD také opakovaně prosazuje referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie. Jelikož je více než jasné, že import migrantů do ČR je nám diktován z Bruselské říše a zločinnou vůdkýní Merkel.

O referendu k vystoupení ČR z EU Okamura uvádí: „Tento návrh jsme již 5x ve Sněmovně navrhli, ovšem pokaždé nám ho Sobotkova a Babišova vláda zamítla. Tato vláda odmítá demokracii. Samozřejmě v této souvislosti také podporujeme požadavek francouzské Národní Fronty Marine Le Pen na referendum o vystoupení z Evropské unie. Po Brexitu bude následovat Frexit i Czexit, dříve nebo později. Naše hnutí SPD je členem evropské vlastenecké frakce ENF v čele s Marine Le Pen. Členem této společné frakce je i německá Alternative für Deutschland (AfD), rakouští Svobodní prezidentského kandidáta Norberta Hofera a holandská Strana pro svobodu Geerta Wilderse.“