Výroky arabského sprosťáka z OSN na adresu Miloše Zemana je třeba ostře odsoudit

PRAHA | Zeman, Wilders, Le Penová či Trump jsou protiislámští populisté, zní z OSN, tvrdí naše média. Prohlásil to Zaíd Husajn, vysoký komisař OSN pro lidská práva, pocházející z Jordánska. Tedy ze země, která omezuje svobodu politického projevu, svobodu médií kritizovat vládu a státní úředníky, dává do kontextu prohlášení nějakého arabského mu-slimáka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Miloš Zeman se vysmívá onanistovi Jandovi | reprofoto: iPrima.cz

Miloš Zeman se vysmívá kritikům | reprofoto: iPrima.cz
Vedení SPD míní, že Zaíd HUsajn je oficiální představitel země politicky cenzurující internet a pronásledující ty, kdo se opováží odstoupit od islámu. „Tento člověk poučuje našeho prezidenta republiky o toleranci k islámu,“ stojí v prohlášení SPD.
kup-zde

„Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura zcela jasně stojí za přímo zvoleným prezidentem České republiky a představiteli vlastenecké frakce v čele s Marine Le Pen, jejímž členem je i naše hnutí. SPD – Tomio Okamura považuje islám za neslučitelný s demokratickým zřízením České republiky,“ míní vedení SPD.

Kdy dále dodávají, že požádali vládu České republiky, aby oficiální cestou podnikla diplomatické kroky, kterými by se zásadním způsobem postavila na obranu suverenity České republiky.

knižní e-shop 660x100

Odsoudí poslanci mu-slimáka z OSN?

Radim Fiala v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR | foto: facebook.com/radimfiala.cz

Radim Fiala v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR | foto: facebook.com/radimfiala.cz

„Rád bych na pořad schůze zařadil následující bod,“ uvedl na jednání Poslanecké sněmovny poslanec SPD Radim Fiala, kdy navrhovaný bod nazval: „Projednání a odsouzení urážlivých výroků Zaida Husajna – komisaře OSN, na adresu prezidenta republiky Miloše Zemana“

Dovolte mi odůvodnit tento návrh! uvedl poslanec a své stanovisko zdůvodnil takto:

Jak dnes informovala média, jordánský komisař OSN pro lidská práva Zaíd Hasajn ostře zaútočil na řadu světových politiků včetně prezidenta Zemana v otázce tak zvaného hlásání nenávisti k islámu. Málo kdy vážené kolegyně a kolegové máme příležitost být svědky tak neomaleného a drzého urážení suverenity naší republiky a jejího nejvyššího představitele prezidenta, jako v případě výroků, které pronesl pan Zaid Husajn.

My Češi známe přísloví o potrefené huse, která kejhá. Země, která omezuje svobodu politického projevu, ve které je zakázáno kritizovat státní úředníky a úřady, země, ve které odstoupení od islámu znamená zločin, má drzost, že nominuje svého představitele na místo světového komisaře pro lidská práva. Nemáme zájem o svět, který by byl řízen jako režim panující v Jordánsku. Nemáme zájem, aby nejvyšší představitele České republiky ze zahraničí učili, jakou politiku má vést.

Výroky pana Husajna potvrzují stupňující se tlak na prosazování islámu a stupňující se tlak proti jeho oprávněných kritikům. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura je rozhodným odpůrcem islamizace a podporujeme přímo zvoleného prezidenta jako představitele suverénní České republiky. Žádám Sněmovnu o zařazení bodu, ve kterém projednáme a odsoudíme tyto drzé výroky představitele OSN a Jordánska a případně vyzveme vládu, k přijetí diplomatických kroků hájících suverenitu České republiky. Tímto krokem může být například rázné vystoupení českého zástupce v OSN.