V Belgii bude legální vraždit děti. Zvrácený belgický parlament o tom hlasoval a stanovil pravidla vražd

BRUSEL | Jako by město Brusel bylo zakleté a lidé v něm neuměli racionálně uvažovat. Belgický parlament totiž schválil zákon, podle kterého bude možné vraždit děti a nezletilé. O smrti na základě chorobopisu, kdy se stanoví úředně údajná „nevyléčitelná choroba“, budou buďto rozhodovat sami rodiče dětí, nebo příslušný úřad může rozhodnout i proti vůli rodičů, když o sebevraždu projeví zájem nezletilý nebo dítě. To je pak vražda, kdy vrahem je společnost a stát. Informaci o legalizování vražd dětí přinesla belgická a evropská média, jako i Hlas Ruska.

Ilustrační snímek legálního vraha dětí v Belgii

Ilustrační snímek legálního vraha dětí v Belgii

Proti legalizaci vražd dětí a nezletilých hlasovalo celkem čtyřicet čtyři poslanců, kterým ještě zůstal zdravý rozum, ovšem jejich hlasy nestačily proti osmdesáti šesti lidským zrůdám, které mají v belgickém parlamentu většinu a celkem dvanáct dalších deviantů neřeklo rozhodné NE vraždám. Ti zbylí se hlasování o tak zásadním zdrželo. Nemohli sice výsledek zvrátit, ale mohli se chovat jako lidé a ne jako zrůdy.

Belgie po vozu nacistů bude vraždit nemocné

Belgie se tak vydala na cestu nacistického Německa, kdy totalita, kterou nastolil Hitler, taky prvně vraždila nemocné a duševně choré. Právě belgický stát může rozhodnout, které choroby budou považovány za nevyléčitelné a některé duševní poruchy jsou neléčitelné, proto může dojít k nesmyslnému vraždění dětí, jen podle přání lidských zrůd ovládající belgickou společnost.

Není cesty zpět

Už dříve tento návrh zákona schválil senát, jelikož právě novela, která legalizovala vraždy dětí, k zákonu, který již dovoloval vraždy dospělých pacientů, vzešla z dílny senátu. Nyní tuto zvrácenou novelu musí podepsat král a deset dní po zveřejnění vstoupí v platnost. Královský podpis je jen formalita, jelikož již v minulosti svým podpisem legalizoval vraždy dospělých.

Belgická společnost, tak jasně ukázala, že je jí lidský život lhostejný a navázala na nacistické tradice – vraždění nemocných pacientů. Eutanázie, jak těmto vraždám říkají, je uzákoněna i v Nizozemí. Tyto dvě země Beneluxu, tak oživují pod svými socialistickými vládami zrůdnosti páchané nacistickým Německem a to vše za posvěcení Evropskou unií a Evropskou komisí. I největší evropský idiot a „prezident“ je Belgičan.