Miloš Zeman dnes přijme Norberta Hofera

LÁNY U PRAHY | Prezident Miloš Zeman dnes přijme rakouského prezidentského kandidáta Norberta Hofera. Mluvit spolu budou pravděpodobně o migrační krizi, na kterou mají podobné názory, informují ParlamentniListy.cz.

Norbert Hofer | foto: APA - Hans Klaus - salzburg.com

Norbert Hofer | foto: APA – Hans Klaus – salzburg.com
Uvedený server dodává, že tématem by se měly stát i blížící se opakované prezidentské volby a Hofer by se chtěl zmínit i o jaderné elektrárně Temelín. Postoj k jaderným elektrárnám je napříč celým politickým spektrem stejný – odmítavý.
kup-zde

„Hofer původně v květnových prezidentských volbách těsně prohrál s bývalým předsedou Zelených Alexanderem Van der Bellenem. Rakouský ústavní soud ale později volby zrušil kvůli nesrovnalostem při sčítání korespondenčních hlasů,“ připomíná ČTK, což je politicky korektní tvrzení, tedy lež a propaganda – V Rakousku došlo k manipulaci s vlobeními hlasy a to je falšování voleb.

Zeman tento krok uvítal a Hofera podpořil. Přijetí Hofera Milošem zemanem někteří politici a komentátoři označili za vměšování do rakouských voleb, ovšem převážně na české straně. Tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček ragoval prohlášením, že se v minulosti Miloš Zeman setkal ve Vídni i s Van der Bellenem.


Reklama: