Koho volit? Otevřený dopis Akce D.O.S.T. voličům k senátním volbám

PRAHA | Jako vždy v čase před volbami do Senátu chce Akce D.O.S.T. doporučit kandidáty, kteří ve své politické činnosti hájí některé z hodnot, k nimž se hlásíme, píše předsednictvo Akce D.O.S.T. Petr Bahník a Michal Semín v otevřeném dopise „Volme tak, aby Česká republika zůstala česká,“ voličům.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek„V senátních volbách jde spíše o konkrétní osobnosti kandidátů, než o jejich stranickou příslušnost. V současné době, kdy budou evropské země čelit přímému ohrožení v důsledku nelegální masové imigrace, je výběr rozumných kandidátů napříč politickými stranami potřebný dvojnásob,“ stojí v dopise.
kup-zde

Akce D.O.S.T. dále míní, že jejich podpora pochopitelně neznamená, že se s vybranými kandidáty souhlasili ve všem, nebo že jde o nějaký „tým snů“.

Seznam doporučených kandidátů a originální znění otevřeného dopisu – ZDE.

„Čekat něco takového by bylo naivní. Jde o to podpořit takové kandidáty, kteří neustoupí nátlaku multikulturalistických struktur. Budou-li v Senátu takoví politikové, bude to pro Českou republiku a její občany dobré. Pojďme jim dát svůj hlas!“ vyzývá Petr Bahník a Michal Semín.