Pražský městský soud poslal chovance z ČSSD Chovance do řiti: Nošení šibenic je zákonné

PRAHA | Pražský městský soud rozhodl, že symbolické šibenice nesené na demonstraci nebyly a nejsou protizákonné, čím utřel u pysku všechny chovance z ČSSD a policejní lotry, který na pokyn velkého Chovance přispěchali s tvrzením nelegálnosti maket šibenic na demonstracích.

Chovanec vyvalený jako to prase | reprofoto: rukojmi.cz

Chovanec vyvalený jako to prase | reprofoto: rukojmi.cz
„Chovanec z vlastizrádné ČSSD, jehož policejní jednotky narušují a rozhánějí pokojné demonstrace občanů, se u soudu domáhal, aby nesení šibenic na veřejné akci bylo vyhodnoceno jako přestupek a dalo se kriminalizovat, i když Úřad městské části již před rokem rozhodl, že o přestupek nejde,“ informují Národní demokraté na webu své partaje.
kup-zde

Národovci dále dodávají, že V této fázi neuspěl a symbolické vyjadřování občanské nevole s tragickou vládní politikou se tak režimu zatím nepodařilo postavit mimo zákon. Ovšem Chovanec je více než nebezpečný bolševický chovanec jelikož míní: „Veřejné vyhrožování přesahuje meze svobody projevu.“

Nutno je připomenout, že když byl Chovanec se svou bolševickou partičkou socanů v opozici, tak s odborářskými parazity, na veřejně přístupném místě při demonstraci, na náměstí, stínali hlavy figurín připomínající Nečase a Kalouska. Prostě je to socanský chovanec, který je křivý jako držka zrůdy Dienstbiera.