Komár proti slonovi? Lucembursko chce vyhnat Maďarsko z EU

LUCEMBURK | Ministr zahraničí Lucemburska Jean Asselborn se na stránkách německých novin Die Welt vyjádřil za vyloučení Maďarska z EU, jelikož to jedná v rozporu se základními hodnotami unie.

Jean Asselborn - lucemburský europenis | reprofoto: youtube.com

Jean Asselborn – lucemburský europenis | reprofoto: youtube.comDeviant Asselborn kritizoval přístup maďarské vlády k přijímání „uprchlíků“ a v této souvislosti vyzval Evropskou unii, aby vyloučila Maďarsko ze svých řad. Je šílené, jak jsou tito rurozmrdi ochotni lhát, když v Evropě není ani jeden uprchlík před válkou, jen odporná parazitující svoloč, jelikož cokoliv uteklo ze Sýrie, přestalo být v Turecku uprchlíkem a dále to jsou jen vyžírky a paraziti páchající invazi.
kup-zde

Tyto výroky lucemburského devianta a nelidské zrůdy načekaly v Maďarsku na reakci dlouho. Okamžitě reagoval maďarský ministr zahraničních věcí Peter Szijjarto: „Je to povýšený, arogantní a frustrovaný člověka,“ uvedl na adresu Jean Asselborna. „On byl už dávno vyloučen z řad vážených politiků,“ informovala o lucemburském ministrovi agentura MTI.

A posuďte sami, že lucemburský ministr patří spíše do klece pro blázny a ne do vlády pidi státečku, který na mapě musíte hledat lupou: „Každý kdo staví ploty proti lidem, kteří prchají před válkou, nebo kdo porušuje svobodu tisku a nezávislost soudnictví, podobně jako Maďarsko, by měl být alespoň na čas vyloučen z EU. Pokud to bude nutné, tak natrvalo,“šířil zkurvysyn Asselborn lži o Maďarsku, kdy podobné lži šířil Adolf Hitler o Československu a Sudetech, má lucemburský zmrd pěkného učitele.


Reklama: