Říkáme jasné NE přijímání ilegálních migrantů na území ČR

Říkáme jasné NE přijímání ilegálních migrantů a jejich integraci na území ČR. Dovolte mi v této souvislosti, abych vám představil našeho kandidáta pro říjnové krajské volby v Pardubickém kraji pana Jana Nového.

Tomio Okamura

Tomio Okamura
Pan Nový je obyčejný člověk, který se živí zakázkovou výrobou nábytku. Jen mu již došla trpělivost s počínáním našich politiků a pochopil, že pokud chceme v naší zemi něco změnit, musíme se zapojit všichni. Ne si jenom stěžovat, že prostý lid nic nezmění. Naopak lidé mají neskutečnou moc, ani si to neuvědomují.
kup-zde

Důkazem toho je i zmařený záměr ministerstva vnitra zřídit v Králíkách azylový dům pro migranty. Kdyby se lidé nesemkli a nebylo iniciativy pana Nového a SPD, mohly být již životy obyvatel Králík a okolí navždy změněny… A rozhodně ne k lepšímu.

Vážení spoluobčané pardubického kraje, dovoluji si vás požádat o podporu v říjnových krajských volbách. Rozhodl jsem se přijmout nabídku kandidovat za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), neboť vím, že na rozdíl od stran jako je ANO nebo ČSSD, kteří se nám pouze vysmívají a dělají pravý opak toho, co si lidé přejí, SPD skutečně hájí zájmy obyvatel této země.

Také se ztotožňuji s hlavními body našeho programu jako jsou: Nulová tolerance ilegální imigrace, konec diktátu Evropské unie, prosazování přímé demokracie, přímé volby starostů a hejtmanů, spravedlivého bezpečného a prosperujícího státu.


Reklama: