Sta tisíce demonstrantů vyjádřilo odpor k kolonizačním dohodám TTIP a CETA

BERLÍN – VÍDEŇ | Sta tisíce Němců vyšlo včera do ulic v Berlíně a dalších šesti městech spolkové republiky, aby dali najevo svůj nesouhlas připravovanými dohodami o vytvoření zóny volného obchodu mezi EU a Kanadou (CETA), respektive mezi EU a USA (TTIP). O demonstracích informuje lži-propagandisticky TASR na dezinformačním webu Teraz.sk.

demonstrace proti TTIP

demonstrace proti TTIP
Dohody TTIP a CETA jsou kolonizačními nástroji, jak si Američané plánují z Evropanů udělat otroky, jelikož zaoceánské právo by bylo nadřazeno právu evropskému, čímž by se z EU stala jen zámořská kolonie Spojených států (SS) a občané EU by pro SS byli jen otroci a občané druhé nebo až třetí kategorie pod úrovní Portorikánců, kteří žijí v americkém protektorátě.

Organizátoři uvádějí, že se do protestní akce zapojilo asi 320.000 lidí Masivní demonstrace proběhy v Berlíně, Hamburku, Kolíně nad Rýnem, ve Frankfurtu nad Mohanem, ve Stuttgartu, v Mnichově a v Lipsku. Demonstrace probíhaly, ale i v České republice a v Rakousku. V demonstranti se sešli v Praze a v rakouských městech Graz, Linc, Salcburk a Innsbruck.


Reklama: