Americký válečný zločinec Ash Carter reaguje na zničení společného velitelského centra Islámského státu a Spojených států v Sýrii

WASHINGTON | Zastavení letů válečných letounů v Sýrii se má týkat Ruska a syrské vládní armády, ale nikoli Spojených států (SS) a koalice (koalice – tak označují armády amerických kolonií, pozn. ed.), prohlásil na zasedání senátu ministr války SS Ashton Carter a hlava Výboru náčelníků štábů ozbrojených sil SS Joseph Danford.

Ash Carter ukazuje velikost svého pinďoura | foto: zerohedge.com

Ash Carter ukazuje velikost svého pinďoura | foto: zerohedge.com
O prohlášení informuje světová zpravodajská agentura Sputnik, kdy jej cituje: „Pokud jde o ruská a syrská vojenská letadla, je to absolutně tak,“ uvedl válečný zločinec Ahs Carter několik hodin poté, co ruské námořnictvo vybombardovalo pomocí raket Kalibr řídící středisko americké armády a její kolice, ve kterém koordinovali společné vojenské akce s Islámským státem namířené proti vládním vojskům Sýrie.
kup-zde

Podle Cartera právě ruské a syrské letectvo útočí záměrně na civilisty: „Obáváme se obětí mezi civilisty jako nikdo jiný. A týká se to celé koalice,“ řekl, čím odtajnil plány Američanů na zavedení bezletové zóny nad Sýrií pro všechny jen ne pro Američany, aby mohli v klidu podporovat letecky Islámský stát v bojích proti syrské vládní armádě a útoky označovat za boj s terorismem. Například nad zničeným humanitárním konvojem OSN byl spatřen americký dron. Vedení SS pak celý útok označilo za útok buď syrského nebo ruského letectva.

Ruské letectvo vybombardovalo americký bunkr v Sýrii, ze kterého Američané řídili operace teroristů v jejich žoldu

A co provedlo ruské námořnictvo americkým vojenským silám v Sýrii, které tam údajně vůbec nejsou? „Při útoku raketami Kalibr byl bunkr zničen a zahynulo přibližně 20 amerických, izraelských, britských, saúdských, tureckých a katarských důstojníků rozvědky, kteří řídí činnost teroristů i „umírněné opozice,“ cituje slovenský deník íránský server. Rakety Kalibr vystřelili ruské bitevní lodě, operující v blízkosti syrského pobřeží ve Středozemním moři.


Reklama: