Další rakouský volební podvod: V opakovaném druhém kole prezidentských voleb budou moci volit voliči, kteří v prvním kolem volit neměli právo

VÍDEŇ | Rakouská Národní rada dala zelenou pro odložení prezidentských voleb. Po masivních problémech s vadnými hlasovacími obálkami a pravděpodobném podvodu Rakousko povolá voličů zpět k urnám 4. Prosince, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk

Norbert Hofer | foto: APA - Hans Klaus - salzburg.com

Norbert Hofer | foto: APA – Hans Klaus – salzburg.com
„Tentokrát se však vláda „pojistila“ snížením věkové hranice pro možnost volit, co stoupenci konzervativce a euroskeptika Hofer označili za účelové,“ píše zmíněný deník o jasném porušení demokratických principů v Rakousku, jelikož v průběhu jakékoliv soutěže, tedy i politické, nelze měnit pravidla v průběhu hry. Předpokládá se další žaloba ze strany FPÖ, které byl prvně úspěšná, proto se volby musí k nevoli proevropských zmrdů opakovat.
kup-zde

„Původně naplánované opakování prezidentských voleb mělo proběhnout na začátku října. Vadné lepidlo na hlasovacích kartách vedlo k dalšímu odkladu. Lepidlo na obálkách, které pocházejí z Německa, se částečně rozpouští. Pokud obálky nebudou zalepené, ale zůstanou otevřené, hlas bude neplatný,“ píše o švejkování v rámci rakouských voleb slovenská deník.

Stoupenci Hofer takovou změnu označují za účelovou a obávají se, že se tak stalo z důvodu, že je mládež snadněji ovlivnitelná. Jiní doufají, že mladí využijí svůj smysl pro spravedlnost a podle toho také budou volit. Jedná se o další manipulaci a falšování voleb. Vládnoucí bruselské elity jsou v křeči a vzpoura davů je na spadnutí.