Agrolevicová vláda neobolševiků tupého plešatého Slávka a slovenského přivandrovalce Andreje stále trestá podnikatele za to, že podnikají

PRAHA | Být živnostníkem či mít firmu začíná být v České republice noční můrou, míní ODS ve svém prohlášení, kdy popisuje bolševicko-byrokratický systém v režii Bureše-Babiše na Finančních úřadech, které se pomalu mění v úderné jednotky SA politického hnutí (pohnutí) ANO.

Ilustrační koláž | zdroj: novarepublika.cz

Ilustrační koláž | zdroj: novarepublika.cz
„Finanční správa přivádí při registracích k DPH všechny k šílenství. Na jedné straně totiž nutí podnikatele, kteří překročili obrat 1 miliónu korun, aby se k DPH přihlásili, pak je ale nechá čekat půl roku a mezitím jim načte penále,“ dočteme se dále.
kup-zde

A kdyby se dělo jen toto, ale za poctivost musí být přeci také trest, jelikož ujo Andrej přeci nelže a nekrade, to komentuje ODS takto: „U těch, kteří se rozhodnou k DPH přihlásit dobrovolně, je situace identická. A tak je člověk, který se odvážil nabídnout společnosti svůj produkt, trestán za svou snahu. Hon a perzekuce poctivých podnikatelů došly do neúnosného stavu.“

„V ODS na to jdeme jinak. Poctivé podnikatele necháme pracovat. Pojďme se cíleně zaměřit na nepoctivé, aniž bychom museli plošně postihnout i ty poctivé!“ uzavírá strana bílého ptáka na modrém pozadí.