Za sestřelený BUK může Evropská unie, Spojené státy a Obama se Sorosem, Schwarzenberg, ale i vláda loutky Sobotky

Ono to je vlastně tak trochu jedno, který Voloďa zmáčknul čudlík, kterým nad Ukrajinou sestřelil malajsijské letadlo.

Petr Štěpánek | reprofoto: youtube.com (www.debatniklub.cz - Studio Kolektif)

Petr Štěpánek | reprofoto: youtube.com (www.debatniklub.cz – Studio Kolektif)

Jestli to byl Voloďa ukrajinský, ruský, proukrajinský či proruský. Každý, kdo má v hlavě mozek a sleduje nepředpojatě světové dění, přece od prvopočátku ví, že politickou odpovědnost za sestřelení civilního letadla, stejně jako odpovědnost za rozvrácení Ukrajiny, zničení Donbasu, odtržení Krymu, tisíce mrtvých a miliony uprchlých nesou politici Evropské unie a Obamova administrativa.
kup-zde

Tihle gauneři vehnali Ukrajinu kvůli asociační dohodě do nesmyslné bratrovražedné války, tihle gauneři spolu se zločincem Sorosem zpunktovali a platili Majdan, tihle gauneři stojí za ukrajinským státním převratem. Ne, že bych si myslel něco dobrého o Janukovyčově režimu, ale byl to řádně, tzn. v relativně demokratických volbách zvolený prezident.

A jeho vina? Lavíroval mezi EU a Ruskem. Nic jiného ostatně kvůli geografické poloze Ukrajině nezbývá.
Teď na Ukrajině vládne jiný oligarcha, na paty mu šlapou místní fašouni, jakékoli pozitivní řešení je v nedohlednu a Ukrajina je v mnohem horším stavu než před Majdanem.

Svůj díl viny na ukrajinském rozvratu mají samozřejmě i čeští politici na čele se senilním Schwarzenbergem a hloupým Kocábem, kteří se jezdili na Majdan vykecávat, a v závěsu za nimi také bezcharakterní, eurohujerská Sobotkova vláda.


Reklama: