Hidžáby v České republice…

V Čechách už bohužel vidíme islámskou ideologii v praxi – kolem nás se pohybuje čím dál více muslimek zahalených v hidžábu. Co to znamená? V rámci doktríny islamizace západu prostředky doktríny politického islámu, má totiž islámské oblečení na veřejnosti svůj nezastupitelný význam.

Tomio Okamura

Tomio Okamura
Ze strany islamizátorů je mu přikládána dokonce taková váha, že se nerozpakují financovat muslimy, kteří jako jediné zaměstnání mají právě procházení se po ulicích v džalabii a s rodinou pečlivě zahalenou v některém z islámských stylů od hidžábu až po burku.
kup-zde

O co v tomto případě jde? Přece o stejnou věc, jako když henleinovci pochodovali v bílých podkolenkách s pochodněmi našim pohraničím. Osobně si myslím, že Hitlerův přítel Al Hosejní (bývalý hlavní muftí Jeruzaléma a strůjce nacistických muslimských divizí SS na Balkáně, které měly za úkol vyvraždění tamějších židů), tento způsob nacistům poradil podle koránu. Nutili nás, abychom si na ně zvykali, demonstrovali sílu, abychom se báli něco proti nim podniknout.

Historie se opakuje a tak zase potkáváme na ulicích podivně oblečené muslimy s jediným úkolem: vnutit nám i světu názor, že islám zde prostě už je a přinutit obyvatele naší země, aby si na něj postupně zvykali a začali se ho bát. Jedná se o předehru k muslimským požadavkům na „toleranci“ jejich zvyků, přípravu na nekonečné stížnosti na to, že je spousta věcí uráží a především, aby postupně přesvědčili naše zbabělé a prodejné politiky jako je současná Sobotkova a Babišova vláda o své síle a volební váze.

Píši to proto, abyste pochopili, že až je uvidíte na ulici, potkáváte součást ideologie, jejímž jediným účelem je naše zničení.