Postřehy starého dědka, který sem tam usne: Na Islandu asi chtějí chcípnout hlady, jelikož odmítají vstoupit do Evropské unie

REYKJAVÍK – PRAHA | Na Islandu proběhl další průzkum veřejného mínění ohledně případného vstupu země do Evropské unie. Jak vyplývá z výsledků společnosti Market and media research (MMR), většina Islanďanu si nepřeje připojení k EU, informuje server freeglobe.cz s odkazem na icelandnews.is.

modrý hadr posetý hvězdami v plamenech

modrý hadr posetý hvězdami v plamenech
Nový průzkum ukázal, že 50,6 % dotazovaných je proti členství v EU a pouze 28,2 % pro. Jedna třetina se vyjádřila rozhodně proti a jen 11,4 % rozhodně pro.

Podobný průzkum se uskutečnil letos v lednu. Tehdy bylo pro členství země v EU 47 % dotazovaných a 36,2 % se vyslovilo pro. Každý průzkum, který se na Islandu konal od července 2009, svědčí, že většina obyvatel je proti vstupu jejich země do EU.

e-shop-ceska-expedice

Schwarzenberg se zamyslel – Chtějí chcípnout hlady?

zdegenerovaný nevzdělaný Schwarzenberg

zdegenerovaný nevzdělaný Schwarzenberg

Pravděpodobně to svědčí o chabém pudu sebezáchovy tamějšího lidu, neboť je všeobecně známo, že život bez EU končí nevyhnutelně „chcpínutím hladem“, jak bystře postřehl jistý mudrc Karel Schwarzenberg uslintaný, pokálený a pomočený.

„Chcípli bychom hlady bez EU. My nebo Rakousko nemáme žvanit,“ uvedl totiž před časem neúspěšný kandidát na prezidenta a čestný předseda fašistické TOP 09 pro ParlametnniListy.cz v reakci na odmítavý postoj České republiky a Rakouska k povinnému přerozdělení přivandrovalých ekonomických parazitů a mu-slimáků.
kup-zde

„My ne, je to prakticky nemožné, to bychom se úplně izolovali. My jsme obklopeni státy Evropské unie. Přežití je možné jenom v rámci EU. Jinak by tady chcípli hlady. Hlavně státy jako Česká republika nebo Rakousko, které jsou obklopené státy Evropské unie, neměly by žvanit,“ řekla rázně jeho zdegenrovaná nízkost Schwarzenberg, který má švýcarský občanství a ve Švýcarsku to na chcípání hlady moc nevypadá, až je celá země obklíčená Bruselskou říší. Nebo on spíše jen ten dědek pěkný kokot, lhář a dobytek?


Reklama: