Nebyl bohužel sestřelen. Špionážní letoun Spojených států se přiblížil k ruským lodím ve Středozemním moři

MOSKVA | Americký výzvědný letoun v rámci americké provokace vletěl v sobotu 1. října do východní oblasti Středozemního moře, kde se pravděpodobně nacházejí ruské lodě stálé operativní jednotky, které zajišťují osvobozování Sýrie od americké agrese a americké útočné války, která je válečným zločinem.

P-8 Poseidon

P-8 Poseidon
„Další letoun se přiblížil k černomořskému pobřeží Krymu. O tom informuje Interfax s odkazem na informace západních stránek, které sledují pohyby vojenského letectva,“ píše Sputnik o neustávajících amerických agresivních provokací na druhé straně světa, než kde se Říše zla (Spojené státy – SS), nacházejí.
kup-zde

Jeden letoun, který byl spatřen ve východním Středomoří, odstartoval se základny Sigonella na Sicílii. Jedná se o hlídkovací letoun P-8A Poseidon s palubním číslem 168858.

Stroj letící k jihozápadu od Krymu startoval ze Suda Bay na Krétě. V tomto případě se jednalo o strategický průzkumný stroj RC-135W s palubním číslem 62-4138 a volacím znakem NAOMI48.

„Aktivita amerických výzvědných letounů v poslední době prudce vyrostla. Za den se uskuteční 3-5 takových startů,“ informuje agentura Interfax.


Reklama: