Už to začíná, zvěř se projevuje: Brutální bitka mezi etnickými Němci a přivandrovalci, kterou vyvolali mu-slimáci

SCHWERIN | V německém městě Schwerin na náměstí Marienplatz došlo k další velké bitce mezi přivandrovalým mu-slimáckým dobytkem a domácími obyvateli. Jak uvádí německý deník Rheinische Post , na obou stranách se do bitvy zapojilo 40 lidí, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Přivandrovalí paraziti v Německu | foto: EPA

Přivandrovalí paraziti v Německu | foto: EPA
Násilí vyvolali přivandrovalí parazité a tím dokázali, že jsou jen vojáky svaté války na likvidaci Evropy a bílé rasy. Ovšem německá propaganda se nezastaví, jelikož německý deník uvádí, že iniciátory hádky byly domácí obyvatelé. „Jak uvádí Rheinische Post asi 30 Němců napadli 10 přistěhovalců,“ cituje slovenský deník lež, jelikož podle našich zdrojů byli agresoři nechutní přivandrovalci, kteří zde nemají vůbec co dělat a mají být vyhnání do končin, kde mohou kálet do písku, tak jak jsou zvyklí, když jsou bytostně anticivilizační.
kup-zde

Německý deník uvádí, že mohlo to dopadnout i hůř, jenže policisté se rychle objevily na místě činu a také dost rychle oddělili od sebe dvě skupiny rváčů. Předtím však jeden teenager utrpěl lehká zranění.

Nejedná se však o první násilí páchané vetřelci ve městě. Vetřelci Schwerin přímo terorizují, kdy rodiče se bojí pouštět z domu děti samotné. Vetřelci při několika útocích dokonce použili i nože.

I tisková služba místního policejního ředitelství potvrzuje lži německého serveru, jelikož uvádí, že v centru města, na náměstí Marienplatz stále úřaduje“skupina z 20 až 30 přistěhovalců, kteří otravují kolemjdoucí. „Pobíhají tu skupinky nezletilých přistěhovalců, o nichž se rodiče nestarají a nechali je bez dozoru,“ informuje o mladistvých kriminálnících, kteří přivandrovali dobýt Evropu německá policie.


Reklama: