Česká televize lže, jako když Rudé právo tiskne

Česká televize právě uvedla, že názory prezidenta Miloše Zemana, požadující deportace imigrantů a tvrdicí, že islámští imigranti ohrožují evropskou kulturu, nepodporuje žádný vládní ani opoziční český politik.

Radim Fiala

Radim Fiala
Česká televize lže jako když tiskne. Tyto názory dlouhodobě prohlašuje naše hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura. Jsme rádi, že je dnes s námi zajedno i prezident republiky a věříme, že i velká část českých občanů.

A mezi tím, Američané podporují islámské teroristy…

Myslím, že není přehnané říct, že pokud by Rusko nevyslalo své vojáky do Sýrie, v Sýrii by dnes vládli islamisté. Válka bohužel v současné době nabírá na intenzitě. Rusko v těchto dnech výrazně posiluje své jednotky v Sýrii a Spojené státy připravují realizaci tak zvaného plánu B.

Nejde o nic jiného, než o realizaci otevřené podpory islamistů. Půjde o další vyhrocení mezinárodní situace. USA a Evropská unie provádí na Blízkém východě šílenou politiku destabilizace a podpory islamistů. Tato politika naráží na odpor stále větší části společnosti v USA a zemích Evropské unie, včetně České republiky.


Reklama: