Donald John Trump navrhl zavřít Hillary Clinton do vězení

MANNHEIM | Kandidát na prezidenta Spojených států (SS) z republikánské strany Donald Trump prohlásil, že jeho soupeřka v prezidentských volbách Hillary Clinton by měla být ve vězení. Informuje o prohlášení D. J. Trumpa světová zpravodajská agentura Sputnik.

Donald John  Trump s Hillary a Billem Clintonovými | reprofoto: reseauinternational.net

Donald John Trump s Hillary a Billem Clintonovými | reprofoto: reseauinternational.net
S tímto tvrzením Trump vystoupil před svými straníky v sobotu večer v Mannheimu v americkém státě Pennsylvanie. Plný záznam projevu zveřejnil kanál News Universe.
kup-zde

„Ona byla zapletena v tolika skandálech a tolikrát byla usvědčena z podvodu. Ale nejhorší věc, které jsem byl svědkem jako občan Spojených států, se stala minulý týden, kdy se ředitel FBI snažil vysvětlit, jak se vyhnula vězení. Protože měla být ve vězení. Dovolte, abych vám řekl, že ona musí být ve vězení,“ řekl Trump o skandálu se soukromou elektronickou korespondencí Mrs Clinton v době, kdy byla ministryní zahraničních věcí.

Dále poznamenal, že řada médií ji zcela kryje. „Zejména noviny New York Times, Washington Post a kanál CNN, který slouží jako televizní síť Mrs. Clinton,“ obvinil CNN a jiná média Donald John.

e-shop-ceska-expedice

Podle Trumpa ve skandálu emailové korespondence, Clinton nejdřív obvinili a potom se objevila řada lží. „Třicet tři tisíc emailů odstranili, zpracovali bělidlem, promyli kyselinou a potom vzali své telefony a rozbili je,“ řekl Trump.

Bývalou ministryni zahraničních věcí kritizují za používání soukromých emailový serverů ve státní službě, což teoreticky dovolovalo ukrývat úřední korespondenci z očí veřejnosti a zároveň byla citlivá data vystavena hrozbám hackerů. Přičemž Clintonová uvedla, že odstranila okolo 30 tisíc emailů. Ředitel FBI James Komi v září uvedl, že kancelář proti Clinton nezahájila vyšetřování, protože nebyl narušen zákon, tím se stal spolupachatelem.


Reklama: