Zahraniční politika Mrs. Clinton může vést k mezinárodnímu konfliktu s Ruskem, varoval nejvyšší vojenský představitel SS

WASHINGTON | Předseda Sboru náčelníků štábů ozbrojených sil Spojených států (SS) Joseph Dunford varoval Kongres, že zavedení bezletové zóny nad územím Sýrie by mělo za následek velký mezinárodní konflikt, který by mohl přerůst až do podoby Třetí světové války, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Generál SS Dunford

Generál SS Dunford

Generál SS Dunford, tak varoval Kongres před samotnou zrůdou Hillary Clinton, který zavedení bezletové zóny v Sýrii má jako hlavní bod své zahraniční politiky v rámci předvolební kapaně na post vůdce SS.
kup-zde

Bezletovou zónou Američané myslí takový stav, kdy v rámci porušení mezinárodního práva, mohou létat nad územím svrchovaného státu jen vojenská letadla SS, kdy výsledkem má být zničení legitimního vládního režimu a pak faktická okupace ze strany Američanů. Toto se nazývá válečným zločinem útočné války.

Washington zvažuje návrh Hillary Clinton, která požadovala zavedení bezletové zóny nad územím Sýrie. „Já osobně prosazuji zavedení bezletové zóny. Tak bude možné zastavit krveprolití ze země i ze vzduchu,“ šířila propagandu Clinton, jelikož jediné utrpení a krveprolití v Sýrii páchají Spojené státy a to již dlouhá a nekonečná léta. Dunford však varuje, že právě toto by mohlo být spouštěčem otevřeného globálního konfliktu mezi světovými mocnostmi.

Návrh na zavedení bezletové zóny v Sýrii přišel poté, co byly Rusko a Sýrie obvinění ze zesílení vzdušných náletů v okolí města Aleppa poté, co bylo „zrušeno“ příměří v Sýrii. Rusko a Sýrie osvobozuje dané město od teroristů Islámského státu, amerických vojáků, teroristů Front an-Nusrá, kdy tyto zločinecké uskupení plně v Sýrii kooperují a letectvo SS je vzdušně podporuje ve válce proti legitimní syrské armáda, kdy tomu všemu velí Pentagon.

„Co říkáte na možnost kontrolovat vzdušný prostor tak, aby nebylo možné shození bomb?“, Položil otázku senátor Roger Wicker směrem k Dunford, čímž naznačil zřízení bezletové zóny. „Právě teď by kontrolování celého vzdušného prostoru Sýrie znamenalo pro nás začátek války s Ruskem a Sýrií. Je to zásadní rozhodnutí a já ho určitě nehodlám provést,“ řekl Dunford.


Reklama: