Financuje Andy Babiš islamistické teroristy? Důkazy by byly

PRAHA | Na zajímavé částky na transparentním účtu Muslimské obce v Praze poukázala na svém facebookovém profilu iniciativa Islám v ČR nechceme, informuje server Českého portálu EUportal.cz, kdy v síti podporovatelů radikálního islámu a snad i teroristů uvízl i ministr financí, oligarcha, NE-Bureš a chvástal Andy Babiš, přivandrovalec ze Slovenska.

Andy Babiš - Já nejsem Slovák, já jsem mimozemšťan | reprofoto: youtube.com

Andy Babiš – Já nejsem Slovák, já jsem mimozemšťan | reprofoto: youtube.com
„Konečně víme, kolik platí Babišova Mlékárna Hlinsko a EMCO za halal certifikáty pravděpodobně ročně: 30 tisíc každý,“ poznamenala iniciativa s poukazem na účet.
kup-zde

„Nejsou to tři až pět tisíc za rok, je to cca dva a půl tisíce měsíčně jen od jedné firmy. A teď si představte, že by takových ‚klientů‘ na halal výpalné měli stovky,“ vypočítává iniciativa.

Jak následně dodává, tohle je prý ‚náboženství‘. „Abyste mohli islámským pacientům vůbec prodávat své výrobky, musíte automaticky a povinně financovat dawah a džihád přímo muslimským obcím. Propracované svinstvo, no uznejte,“ zmiňuje iniciativa s tím, že toto také přežilo 1400 let v prakticky nezměněné podobě. „A to vůbec nemluvíme o mimořádně krutých halal porážkách. Islám je prostě všechno špatně,“ dodává.