Ještě i dnes můžete volit v krajských volbách a v doplňovacích volbách do Senátu

OSTRAVA | Česko dnes čeká druhý den letošních krajských voleb, které jsou na třetině území spojeny s prvním kolem voleb do Senátu. Volby jsou v Česku již tradičně dvoudenní. Jděte volit, aby o Vašem osudu nerozhodovali třeba i ti, kteří jsou s mozky vymytými.

Když k volbám nepůjdete, tak o Vašem osudu budou rozhodovat takové socky, co za pivo a párek zvolí i krysu Sobotku

Když k volbám nepůjdete, tak o Vašem osudu budou rozhodovat takové socky, co za pivo a párek zvolí i krysu Sobotku
Svého volebního práva může většina českých voličů, kteří v pátek nenašli cestu do volebních místností. Jejich hlasy ovlivní sestavení regionálních vlád na příští čtyři roky i to, zda si vládní koalice udrží většinu v Senátu.

Doporučení voličům: Nevolte vládní strany. ANO, ČSSD a Lidovce může volit jen duševně zaostalý imbecil

Pamatujte, že nízká volební účast dá stávajícím politiku za pravdu, že dělají vše správně. Když nepůjdete k volbám a nebudete volit ty subjekty, které nejsou u kormidla, tak schválíte prasárny vlády národní zrady se Slávkem Sobotkou a Burešem-Babišem v čele. Dáte jim najevo, je vše dobrý – a oni budou dále lhát, krás a likvidovat český národ a českou vlast.

Volební místnosti jsou již otevřeny od osmi hodin a uzavřeny budou ve 14:00. Je to jen na Vás. Tyto volby mohou být vnímány jako referendum o důvěře vůči vládu ze strany voličů. Nízká volební účast bude jasně dokazovat spokojenost. Kdo je nespokojený volí.