Krajské volby 2016: Agent Babiš jako jitrničku Slávka Sobotku sežral – Seznam zvolených stran

OSTRAVA | Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Královehradecký, Pardubický, Jihomoravský, Olomoucký a Moravskoslezský – takto se jmenují kraje, kde v letošních krajských volbách vyhrál Andy Babiš se svým babišpovlem organizovaným v pohnutí ANO.

Sobotko, teď můžeš jít už do prdele!

Sobotko, teď můžeš jít už do prdele!
Slávek Sobotka a jeho ČSSD byli skoro absolutně vymazání z krajské politické mapy, když jim zbylo jen vítězství ve formě ohlodané kosti v Jihočeském kraji a na Vysočině.

Liberecko před tsunami populismu Andyho Babiše zachránili tamní Starostové pro Liberecký kraj a Valaši ukázali do Prahy prostředníček zvolením jejich nového a snad i budoucího Valašského krále Jiřího I., který patrně povýší z křesla starosty Zlína do křesla hejtmana. Jiří Čunek těží ze své politiky, která je prostá politické korektnosti a tím se i Lidovci vymykají celorepublikovému průměru. A také mu voliči s vděky nezapomenou vystěhování Cikánů.

Slávek Sobotka by měl uvažovat o sebevraždě, jelikož se sice ukázalo, že absolutní většina voličů jsou buď spokojení s dnešním stavem (nevoliči), nebo jsou to debilové, když dokáží volit Babiše, ovšem drtivá porážka ČSSD, by ve slušné společnosti měla skončit skončením takového předsedy.

Krajské volby byly navíc doprovázeny absolutním nezájmem voličů. Pokud bychom tyto volby brali jako referendum tak dvoutřetinová většina voličů se odmítla těchto voleb zúčastnit. To je důkaz toho, že buď kraje považují za absolutně zbytečné, nebo nechápou dosahy krajského vládnutí, či jsou absolutně spokojeni se stavem věcí, když rozhodnutí nechali na jiných.


http://www.vlasteneckenoviny.cz/wp-content/uploads/2016/10/Volby-2016.pdf