Německé policejní odbory na adresu přivandrovalých mu-slimáckých parazitů: Pohrdají naší zemí, justici se vysmívají!

BERLÍN | Zatímco mnozí proponenti v Česku drze neskrývají, jak se na imigranty těší a dají nám to sežrat, šéf německých policejních odborů Rainer Wendt opětovně bije na poplach před stupňující se kriminalitou imigrantů, informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem mj. na welt.de a huffingtonpost.de.

Přivandrovalí paraziti v Německu | foto: EPA

Přivandrovalí paraziti v Německu | foto: EPA
A tentokrát byl již konkrétnější: „Jsou to severoafričtí notoričtí pachatelé, kteří páchají svoji zločinnost v našich městech a okolích našich nádraží, kteří naší zemí pohrdají a justici se vysmívají“.

A to nikoliv neopodstatněně, jak dále pokračoval Wendt. „Soudy začasté nejsou s to kauzy imigrantů dořešit až do konce a rozhodnout o odsunu imigrantů, protože nejrůznější lidskoprávní organizace obstruktivně podávají námitky a odvolání, krom toho, že totožnost imigrantů mnohdy není ani možné zjistit, a kvůli chybějícím dokladům je jejich domovské země alibisticky odmítají přijmout zpět,“ popsal neskutečný protiprávní binec kvůli nějakému přivandrovalému dobytku německý policejní odborář.

„Německý systém nazval doslova antivyhošťovacím průmyslem. Sta tisíce imigrantů tak neoprávněně zůstávají v Německu. Za takovýchto okolností, kdy justice není schopna imigrantské pachatele, kteří jsou často násilničtí a dovolují si i na policisty, poslat do vazby, odsoudit či vyhostit, se policie může přetrhnout, a imigrantští jsou vysmátí, zhrzeně vylíčil tristní a nebezpečnou situaci u našich sousedů předseda německých policejních odborů,“ uzavírá zmíněný server.