Skončí zrůda Hillary Clinton ve vězení? Pokud vyhraje volby Donald John Trump, tak je to velmi pravděpodobné

ST. LOUIS | Republikánský kandidát Donald John Trump krátce po začátku druhé prezidentské debaty prohlásil, že v případě svého volebního vítězství jmenuje speciálního prokurátora, který bude vyšetřovat Hillary Clinton, aby jí mohli zavřít do vězení, kam podle něj tato lidská zrůda patří. Informují HlavnéSprávy.sk.

Donald Trump a Hitlery Clinton

Donald Trump a Hitlery Clinton

Vyšetřování by se podle něj mělo týkat užívání soukromého emailu v době, kdy zrůda Clitno působila jako ministryně zahraničních věcí Spojených států (SS).

„Nerad to říkám, ale když vyhraji, nařídí ministru spravedlnosti, aby jmenoval speciálního prokurátora, aby prozkoumal Tvůj případ, protože nikdy jsme tu neměli tolik lží, tolik podvodů,“ prohlásil Trump podle novin Huffington Post.

Clinton naopak tvrdila, že v souvislosti s emailovou kauzou Trump klame americkou veřejnost a vyzvala všechny diváky, aby si pravdivost jeho tvrzení okamžitě ověřovali na jejích internetových stránkách, takže lhářka odkázala na vylhanou propagandu.

Navíc zrůda Clinton prohlásila, že někdo kdo je tak temperamentní jako Trump se nemůže podílet na legislativě Spojených států, což využil Trump na smeč, kdy jí na to odpověděl, že by mohl a dodal: „Protože bys byla ve vězení.“


Reklama: