EU vyděračsky trestá Švýcary za demokratické referendum, že nechtějí islamistické přivadrovalce

BRUSEL | Evropská unie zmrazila řadu grantů pro švýcarské univerzity po tom, co se vláda této země na základě výsledků referenda rozhodla omezit migraci z Evropské unie. Informoval zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska. Ovšem imigrace z EU do Švýcarska byla převážně islamistická. Jednalo se o islamistické imigranty, které EU přijala a Ti se rozhodli opanovávat Švýcarsko.

Evropská zrůda

Evropská zrůda

V EU na vysvětlenou řekli, že účast Švýcarska v evropských grantových programech není možná, jestliže nezajistí svobodu pohybu, což je sprosté vydírání a nerespektování demokratického referenda, kdy hlas lidu promluvil. EU zase jednou jasně prokázala, že pošlapává demokratické principy a je jen horším klonem SSSR, kdy se chová totalitně.

Bylo mimo jiné pozastaveno financování inovačního programu Horizontt 2020, na který mělo být v letech 2014-2020 věnováno 80 miliard eur.

Kromě toho nepovolili Švýcarsku účast v realizaci evropského programu studentské výměny Erasmus. V letech 2011-2012 mělo přes 2 600 švýcarských studentů možnost studovat na univerzitách EU. Opatření ze strany Švýcarska se dají očekávat.