Zosnovali Američané v Rudém moři útok pod falešnou vlajkou, aby mohli zahájit invazi do Jemenu?

SAN’Á | Američtí vojáci zasadili úder radiolokační stanici v Jemenu, byla to odpověď na ostřelování amerického torpédoborce v Rudém moři. Americký torpédoborec Mason se údajně stal v posledních dnech objektem hned dvou raketových útoků v Jemenu. Informuje Sputnik s odvoláním na nejvyšší představitelé Pentagonu a Bílého domu, kdy o odvetě rozhodoval sám samotný Satan Barack Hussein Obama.

Pravá tvář zrůd z Bílého domu

Pravá tvář zrůd z Bílého domu
Nejprve byly v pondělí na loď vypáleny dvě střely, které spadly do moře, aniž by loď zasáhly. Tehdy Pentagon obvinil ze střelby povstalce z řad Hútiů, ti ovšem veškeré výtky Washingtonu odmítli. Hútiové jsou šiítskou většinou v Jemenu, která byla dlouhodobě utlačována sunnitskou menšinou, kterou ovšem odporuje Saúdská Arábie, která již více jak dva roky páchá etnické čistky na šiítech v Jemenu, kdy bombarduje nemocnice, školy, ale i stany se svatebčany.
kup-zde

Naproti tomu všemu Hútiům se v rámci pozemních operací osvobozování jejich kmenových území od saúdské invaze daří získávat svou půdu zpět a dokonce se jim daří porážet invazní jednotky zahnané až do hloubi Saúdské Arábie. Proto patrně přišlo falešné obvinění ze strany Spojených států (SS), že z území Hútiů došlo k ostřelování americké lodě, která se nachází tisíce námořních mil od pobřeží SS v Rudém moři.

e-shop-ceska-expedice

Je to příprava pro americkou invazi do Jemenu?

Ashton Carter - ministr války SS a nechutný americký zkurvysyn

Ashton Carter – ministr války SS a nechutný americký zkurvysyn

Ve středu se torpédoborec Mason údajně opět dostal pod palbu, opět na něj měly být vystřeleny dvě rakety. Tentokrát ale měl být ohrožena i další loď — Ponce, která torpédoborec během bojového hlídky doprovázela. K dalšímu incidentu došlo v severní části průlivu Bab al-Mandab. Hned po tom v Pentagonu prohlásili: „Jsme připraveni odpovídajícím způsobem reagovat.“ A stalo se.

Spojené státy (SS) zareagovaly jen několik hodin po střelbě na Mason. Terčem útoku americké armády se staly tři radary na území kontrolovaném povstalci z řad Hútiů. „Podle původního hodnocení byly radary zlikvidovány,“ řekl oficiální mluvčí ministerstva SS Peter Cook.

Mluvčí Pentagonu zdůraznil, že útok schválil osobně vůdce SS Barack Hussein Obama, pro kterého by to nebylo první schválení válečného zločinu, či rozpoutání útočné války.

Útok na Jemen mu poradil ministr obrany Ash Carter, který před jmenováním na post šéfa Pentagonu, byl náměstkem tohoto šéfa s odpovědností za vedení válek mimo území Spojených států.