Manipulace jako od StB: Rozhovor pro MF DNES, který nikdy nevyšel, ale byl z něj vytvořen blábol v dílně Babišpressu

ČESKÉ BUDĚJOVICE | Martin Konvička se obrátil na naší redakci, jelikož se stal brutální obětí podvodu a manipulace ze strany mediální žumpy a kanálu plného sraček Babišpressu, co nese název jako DNES, nebo tak nějak. To někdo vůbec čte?

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Po volbách byl požádán o rozhovor, který nikdy nebyl vydán a jen z něj mimo kontext citoval jakýsi mediální deviant v uniformě felák-listu DNES s odznáčkem diktátora Babiše. A citoval, tak jak se mu to hodilo.

Celý článek začíná lží: „Univerzita zjišťovala, zda se ho může zbavit.“ Podle našich informací jsou z prací docenta Konvičky na jeho pracovišti spokojeni, ale to asi vygumovaný magor neumí, nebo nemá čím strávit, tak si ve článku vymýšlí a je jedno, že k citacím se dostal podvodem, jako někdo k Agrofertu.
kup-zde

Zbavovat se akademiků pro postoje? Kde jste to pane Janouši viděl? On se k tomu dokonce i ten břídil Václav Janouš podepsal. Asi je na sebe dostatečně hrdý, jak to člověku, kterému ani po kotník nedosahuje, nandal. Janouš ovšem má dobrého učitele, jakéhosi agenta/neagenta Bureše/neBureše, kdy mu to jiný StBák dosvědčil, že nebyl.

Hezky jako za správné totality: Za postoje vyhazovat z práce a pěkně k lopatě. Ale u lopaty by měl jako gauner a sračkometář skončit spíše redaktor Janouš, který páchá žurnalistické podvody, když z někoho vyláká rozhovor, ze kterého pak udělá slátaninu, kterou někoho poškozuje a dále manipuluje s veřejným míněním. To je hodné jen toaletního papíru největší hrubosti a tím fekál-žurnál DNES bez pochyby je.

Rozhovor pro Dnes, který nikdy nevyšel. Nehodil se?

nechutnost DNES i zítra | foto: Radek Velička (Česká expedice)

nechutnost DNES i zítra | foto: Radek Velička (Česká expedice)

Jak vnímáte volební výsledek, kterého jste dosáhl vy osobně či Petr Hampl?

Jako jedny z nejlepších výsledků dosažených „patriotickými“, „antiislámskými“ či „anti-establišmentovými“ kandidáty – pakliže se nemýlím, tak lepších dosáhli jen sen. Doubrava, paní Vitásková a paní Janáčková – a rozhodně nejlepší dva výsledky mezi liberálními odpůrci islamizace Evropy.

Jistě, na senát to zdaleka nestačilo, ale mít 8 či 7 procent v krajských či parlamentních volbách, předběhli bychom i Okamurovu SPD, o všelijakých Svobodných, Soukromnících či Úsvitech nemluvě.

Je podle Vás správným krokem, že Petr Hampl rezignoval na funkci předsedy Alternativy pro Českou republiku?

Není. Jenže je to jeho rozhodnutí, které plně respektuji.

Budete kandidovat v příštích volbách – nejbližších parlamentních?

V tuto chvíli věřím, že budu – těch 8 procent v těžkém senátním obvodu, prakticky bez prostředků na kampaň a bez vybudované stranické struktury totiž zavazuje.

V případě, že ano, pod vlajkou jakého uskupení byste kandidaturu přijal?

To je v tuto chvíli předčasné, ale z předchozí otázky snad jasně vyplývá, že půjde především o dobře vybudovanou územní strukturu.

Jaká je budoucnost antiislamistických hnutí v ČR? Bylo chybou, že se po rozpadu Bloku proti islámu roztříštily síly?

Jak čí chybou. Musíme si totiž uvědomit, že antiislámské hnutí nebyl jen Blok proti islámu. Od začátku zde byla Okamurova SPD, je zde prezident Zeman s původně „svou“ stranou (SPO) a jsou zde odpůrci islámu napříč spektrem, stačí zmínit Janu Černochovou z ODS, Zdeňka Soukupa z ANO, Luboše Záloma od Svobodných, senátora Doubravu…

Pokud něco BYLO chybou, tak to, že původně široce rozkročený Blok se stával čím dál víc soukromým podnikem bývalé místopředsedkyně Volfové – a to, že řada členů Bloku, původně jistě vedených vznešenými ideály, dala přednost slibům dua Volfová – Bárta před rozhodnutím svého předsedy.

Šlo samozřejmě o prostředky na volební kampaň – a všichni víme, kam to „zbytkový Blok“, stejně jako Úsvit, dopracovali. Mají z krajů 0,8 procenta hlasů, tedy desetkrát méně, než jejich bývalý předseda.

e-shop-ceska-expedice

Jak vidíte svou pracovní budoucnost? Nadále budete zaměstnancem Jihočeské univerzity nebo zvažujete opuštění akademické půdy?

Jistěže budu zaměstnancem university. Nedávno začal semestr, učení i vedení studentských prací mi po zmatcích posledních měsíců dělají velikou radost. Čeká mě uzavření výzkumného grantu o fysiologii vysokohorských okáčů, vedle toho bych rád dokončil několik „šuplíkových“ projektů (tj. projektů, které pro jiné povinnosti krapet spaly), inovoval své přednášky a konečně podal tu zatrolenou profesuru.

Budete se nadále věnovat tématu islámu, migrace? Pokud ano, v jaké podobě? Chystáte se organizovat demonstrace? Vystupovat nadále na nich?

Tématu islámské expanze se samozřejmě věnovat budu. Souvisí s mou biologickou profesí víc, než si lidé většinou uvědomují a pořád jsem ještě nevyřkl poslední slovo. Podrobnosti Vám nesdělím, ty ukáže teprve čas.

Jevýsledek voleb soumrakem antiislamistických hnutí a rozpadnou se aktivity nejrůznějších platforem? Jak bude fungovat Iniciativa Martiny Konvičky a jak budou fungovat Apači 2017?

Jak už jsem odpověděl výše, o žádný soumrak se nejedná. Ovšem jak budou nebo nebudou fungovat jednotlivé spolky, stany a iniciativy, to Vám nepovím, protože to nevím. Vím jenom tolik, že lépe, než dosud.

Text i s otázkami byl naší redakci poskytnut Martinem Konvičkou, aby dokumentoval práci redaktorů DNES. Takto se pracuje v žoldu neBUREŠE-BABIŠE? Nechceš být pomletý do kosteleckých párků, dobytek? Tak piš, co ti nakazuju, já. Andy s velkými ušima a malým …


A tady je foto žumpy

Autorská práva k fotografii jdou za doc. Martinem Konvičkou. Fotografie nám byla zapůjčena jen pro tento článek.

Autorská práva k fotografii jdou za doc. Martinem Konvičkou. Fotografie nám byla zapůjčena jen pro tento článek.