ODS jako prodejná děvka i v Moravskoslezském kraji? Jaký je důvod koalice ANO, ODS a lidovců?

OSTRAVA | Zástupci ANO, KDU-ČSL a ODS podepíší v pondělí v Moravskoslezském kraji koaliční smlouvu, informuje o koalici vítěze voleb, kterým je pohnutí ANO slovenského přivandrovalce Babiše s Lidovci, kteří se koaličně hodí ke všem i Satanovi a překvapivě i s ODS, který na vrcholné úrovni Babiše kritizuje jen kde se dá.

Ivo Vodrák

Ivo Vodrák
„Hejtmanem bude dosavadní rektor Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava a krajský lídr ANO Ivo Vondrák,“ informuje server ParlamentniListy.cz. Vondrák bude mít osm náměstků, to aby se na každého dostalo, protože tato koalice je evidentně jen o přerozdělení koryt s pomejemi pro vepříky. Budou žrát, nebo i mlaskat a chrochtat?

„Prvním náměstkem bude lídr KDU-ČSL Lukáš Curylo, který bude mít na starosti kulturu a památkovou péči. V jedenáctičlenné radě bude míst ANO šest míst, KDU-ČSL tři a ODS dvě křesla. Ustavující zastupitelstvo by se mělo konat 1. listopadu. Vondrák to řekl ČTK po dnešním jednání tří koaličních stran, které trvalo jen hodinu,“ informují dále ParlamentniListy.cz

Co přimělo ODS, aby vstoupila do koalice, kde její hlasy budou v rámci Rady kraje k v absolutní menšině? Jedná se o tučné pašalíky ve formě funkcí? Kde je boj ODS proti EET. Touto koalicí, a dalšími s ANO, ODS jen dokazuje, že to je banda zrůd toužících po moci, kdy na jednu stranu něco hlásá a na druhou stranu se rve do řiti největšímu „ne“příteli.