Sobotka, už se musí jezdit vítat i s prošlou naftou vykoupenou tzv. nepřáteli státu!

Oranžová květina (ČSSD) už je na tom tak špatně, že se její předseda a současný premiér musí jezdit vítat i zřejmě s prošlou naftou, která dorazila ve čtvrtek z Německa.

Radek Rozvoral

Radek Rozvoral

Všude se v pátek ráno psalo, že příjezd vlaku tentýž den sledoval premiér, ale pravda je trochu jiná. Vlak přijel již ve čtvrtek a jen kvůli parádě, televizi a politickým bodům ho nechali železničáři pro všechny papaláše přistavit na přístupnou kolej, aby se pak mohlo tleskat při odplombování jednoho z vagónů. Na tuto vskutku „noblesní událost“ pozval pan Sobotka několik novinářů a hlavně Českou televizi a byl pozván i ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který ale nepřijel. Zřejmě nechtěl být nikomu pro smích a vyhodnotil to tak, že bude nejlepší, když se všichni za takovéto bití do prsou budou smát jen premiérovi.
kup-zde

Co ještě předseda ČSSD udělá pro to, aby byl lidem co nejvíce na očích po zpackaných krajských a senátních volbách? Je prostě vidět a již jsem to několikrát psal, že oranžová květina vadne čím dál tím více a tak se pan premiér i když určitě s velkým skřípáním v zubech propůjčil k tomu a přijel do Třemošné „mávat“ na vlak, který přivezl naftu vykoupenou z Německa velice kontroverzními lidmi, kteří měli v minulosti problémy se zákonem.

Pánové Pitr a Malina, o kterých se spekuluje, že zkrachovalou firmu s českou naftou v Německu koupili, jsou bývalí „nepřátelé státu“ a byli v minulosti popotahováni za různé podvody. Že by měli tito pánové zájem na tom, aby se oranžová květina z toho pomalého uvadání vzpamatovala? Je to možné, Šlachta byl Chovancem odstraněn a tak může propojení politiky s podsvětím nadále a vesele bujet dál. Jen nevím, zda Pitr s Malinou nemají s premiérem nějaké nevyřešené účty, aby mu náhodou tu povadlou oranžovou květinu nezalili tou prošlou naftou. No většina občanů republiky by z toho měla zcela určitě radost a všem by se velice ulevilo.


Reklama: