Mach slibuje: Více peněz ve vaší kapse díky nižším daním a úsporám na úřadech

Český stát s vašimi penězi plýtvá, informuje europoslanec a předseda Strany svobodných občanů (SSO) Petr Mach.A dále vysvětluje, že máme nepřeberné množství různých daní, které ve výsledku slouží k placení mnoha zbytečných regulačních úřadů.

Petr Mach

Petr Mach
„Přitom každý ví, že stát je nejhorší hospodář. O penězích často rozhodují nevolení úředníci nebo nekompetentní politici. Navíc – čím více peněz stát přerozděluje, tím více bují korupce. Proto Svobodní chtějí vrátit co nejvíce peněz do kapes občanů, aby mohli sami rozhodnout, na co je použijí,“ míní Petr Mach z SSO.
kup-zde

Dále radí: „Místo tří sazeb DPHzavedeme pouze jednu – patnáctiprocentní. Více sazeb systém zbytečně komplikuje a otevírá prostor pro daňové úniky. Také navrhneme zákon, který by nedovolil politikům zvyšovat daně bez souhlasu lidu v referendu.“

„Dále zrušíme daně z nabytí nemovitostí, daň silniční, daň z plynu, elektřiny i uhlí. Daň z příjmu a pojistné omezíme tak, aby vám zůstalo z výplaty více peněz. Zkrátka – zrušíme nepotřebné daně a vrátíme peníze do kapes nás, občanů,“ slibuje předseda strany s minimální podporou voličů, kdy o jejich účasti v Poslanecké sněmovně si nechávají zdát již druhou pětiletku.