Ve Francii začal soud s čerodejnicemi z hnutí FEMEN

PAŘÍŽ | Ve Francii včera začal soudní proces s devíti čarodějnicemi, které se jako členky teroristického hnutí FEMEN, zúčastnily skandálního znesvěcování Katedrály Notre-Dame v Paříži. Informaci o zahájení přinesl zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska s odkazem na francouzská média, které podporují tradiční společnost. Levicový tisk buď ve Francii neinformoval vůbec a nebo soud s čarodějnicemi nazýval soudem proti svobodě a tím šířil zvrácenou propagandu deviantů z Evropské komise a prezidenta s Francie, který se směje vždy jen jako imbecil.
Femen
Čarodějnice čelí obvinění z šíření náboženské nesnášenlivosti, zneuctění místa náboženské hodnoty, výtržností, vandalismu a poškozování cizích práv a věcí, jako i z násilného vniknutí do objektu.

Výše uvedené čarodějnice spáchaly 12. února 2013, kdy násilně v trhly do katedrály a tam nahé začaly poškozovat zařízení chrámu a křičely jako hyeny, že „Papež není“ a nebo „Sbohem Benedikte.“ Tyto zvířecí pudy v nich odstartovala abdikace papeže Benedikta XIV.

Následkem pustošení devíti čarodějnic byly poškozeny chrámové lavice, liturgické nádobí, nové zvony katedrály, tak jako celé místo bylo znesvěceno. Podle odhadů by měly být udělené tresty nepodmíněné. To ovšem jen tehdy, pokud francouzská „nezávislá“ justice nepodlehne tlaku zvrácených socialistických politiků v čele s člověkem s úsměvem idiota.