Donald John Trump prohlásil, že prezidentské volby v SS mají být zmanipulovány milióny mrtvých duší

COLUMBUS | Téměř dva miliony registrovaných voličů ve Spojených státech (SS) jsou mrtvoly, ale i nadále mohou hlasovat, prohlásil kandidát na prezidenta za Republikánskou stranu Donald John Trump, který předtím ještě prohlásil, že si vyhrazuje právo výsledek voleb neuznat.

Donald Trump

Donald Trump

„1,8 milionu lidí není naživu, ale byli zaregistrováni pro hlasování ve volbách, někteří dokonce hlasují, což je složité. Jedoduché to je, když jde o podvod,“ řekl Trump v projevu ke svým stoupencům ve státě Ohio, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.
kup-zde

Trump uvedl: „Jeden z těchto takzvaných voličů byl republikán, ale po smrti se stal demokratem.“ Podle prohlášení Trumpa není celkově 24 milionů volebních průkazů amerických voličů platných nebo obsahují podstatně nedůvěryhodnou informaci.

Dále Donald John Trump uvedl: „Z 2,8 milionu lidí registrovaných ve více než jednom státě bylo i 14% těch, kteří nejsou americkými občany.“ Tedy nemají právo volit. Tím přímo obvinil americkou vládou, že vydává voličské průkazy přivandrovalcům, aby volili Demokraty, kteří je importují do země.

„A teď slyším, jaký to máme výborný volební systém, jenže nejsem politik a mohu mluvit o tom, co se děje ve skutečnosti. Toto je hrozná statistika,“ řekl Trump. Kandidát mluvil o tom, že nadcházející volby budou zmanipulovány ve prospěch kandidátky za Demokratickou stranu Hillary Clinton.